COVID-19 testovanie v obci Višňové 1.kolo – poďakovanie

Starosta obce vyslovuje veľké poďakovanie za pomoc  pri príprave odberného miesta na testovanie č. 203 v obci Višňové, ktoré prebehlo dňa 1.11.2020 týmto dobrovoľníkom: Ľudmila Kubišová, Dominika Dulínková, Jana Dulinková, Rastislav Hluchý, Viliam Drobena a Ján Feranec ml.

Zároveň ďakujeme neskutočne úžasnému tímu odberného miesta v našej dedinke za profesionálne zvládnutie tak náročného dna 1.11.2020. Obrovské poďakovanie pre nášho veliteľa OM pplk. Kováčika a príslušníka PZ SR, veľká vďaka zdravotníckemu personálu, dobrovoľníčkam pri registrácií, hasičom. A poďakovanie patrí tiež vám, ktorí ste prišli na testovanie…

Ďakujeme tiež všetkým občanom za slová uznania a pochvaly, ktoré nám priebežne prichádzajú osobne, telefonicky alebo na email obce za zvládnutie testovania v našej obci, veľmi nás to teší a hreje pri srdci.

Pavol Hluchý

Starosta obce Višňové