Obec Višňové – oznam k daniam a poplatku za odpad 2024

Obec Višňové – oznam

Obec Višňové oznamuje daňovníkom dane z nehnuteľností, dane za psa a platiteľom miestneho poplatku za odpad na rok 2024, že rozhodnutia k daniam a oznámenia k poplatku, budú doručené občanom do 29.2.2024.

Daň z nehnuteľností, daň za psa a miestny poplatok za odpad, budú môcť občania uhradiť v termíne splatnosti prostredníctvom bezhotovostných platieb alebo v hotovosti v úradných hodinách do pokladne Obecného úradu vo Višňovom.

Daň z nehnuteľností – nahlásenie zmeny, podanie daňového priznania – TERMÍN do 31.01.2024

Zmeny vo vlastníctve nehnuteľností sú:

predaj nehnuteľnosti, kúpa nehnuteľnosti, dedičstvo, darovanie, stavebný pozemok, kolaudácia stavby, odstránenie stavby, zmena užívania stavby, zmena charakteru pozemkudražba.

V prípade, že ste mali v roku 2023 niektorú z uvedených zmien, podajte daňové priznanie osobne

najneskôr  31.01.2024 na Obecnom úrade vo Višňovom  alebo zašlite e-mailom: visnove@slovanet.sk,

tel. kontakt 032/7787129.

K podaniu priložte aj platný telefonický kontakt, na ktorý vás v prípade potreby doplnenia údajov môžeme kontaktovať.

Všeobecné tlačivo k stiahnutiu: