Obec Višňové ďakuje  všetkým účastníkom, ktorí sa zúčastnili dňa 5. apríla 2014 jarného čistenia  Višňovskej doliny od odpadkov, upratovania verejných priestorov v obci a na miestnom cintoríne. Štyridsať obetavých ľudí spoločne vyzberalo niekoľko desiatok vriec odpadu, ktorý v okolí našej obce zanechali nezodpovední návštevníci prírody resp. nezodpovední občania mest a okolitých obcí, vyčistili verejné priestranstvá v obci, pri obecnom úrade a zvonici, pri železničnej stanici a na cintoríne. Je veľmi pozitívne, že túto akciu svojou účasťou podporilo tak veľa priaznivcov z našej obce z radov dôchodcov, strednej i mladej generácie a chalupárov,  ktorí priložili ruku k dielu a ukázali ostatným, že nie sú ľahostajní k svojmu životnému prostrediu a že chcú žiť v zdravej a čistej dedine. Ich prirodzená ľudská slušnosť a úcta k miestu, kde žijú je dôkazom toho, že sa do tejto akcie nezištne zapojili.

Diskusia ku "07-04-2014 Poďakovanie všetkým účastníkom jarného upratovania v obci a jaj okolí"